Stripe Gate (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Price
lt: Kaina

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Interval
lt: Intervalas

en: No products found
lt: Prekių nerasta
