Stripe Gate (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Price
mr: किंमत
