Stripe Gate (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Price
ro: Preţ

en: Product ID
ro: ID Produs

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: Yearly
ro: Anual
