Stripe Gate (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Price
sk: Cena

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Commerce
sk: Obchod

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Yearly
sk: Ročne

en: No products found
sk: Žiadne produkty nenájdené
