Stripe Gate (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Price
sv: Pris

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Interval
sv: Intervall

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Plans
sv: Planer

en: No products found
sv: Inga varor hittades
