Stripe Gate (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Interval
ta: இடைவேளை
