Stripe Gate (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Price
vi: Giá

en: Product ID
vi: Mã sản phẩm

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Product name
vi: Tên sản phẩm

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: No products found
vi: Không tìm thấy sản phẩm nào
