Stripe Gateway (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Tax
el: Φόρος
