Stripe Gateway (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Cancel
ru: Отмена

en: Save
ru: Сохранить

en: Details
ru: Подробности

en: Start date
ru: Дата начала

en: Stripe
ru: Полоса

en: Your email has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Plan
ru: План

en: Tax
ru: Налог

en: Payment type
ru: Тип платежа
