Stripe Gateway (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: Active
es: Activo

en: Details
es: Detalles

en: Inactive
es: Inactivo

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: Stripe
es: Franja

en: Tax
es: Impuesto

en: Billing
es: Dirección de Pago

en: Payment type
es: Tipo de pago
