Stripe Gateway (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Save
az: Saxla

en: Active
az: Aktiv

en: Details
az: Detallar

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi
