Stripe Gateway (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Save
gl: Gardar

en: Active
gl: Activo

en: Details
gl: Detalles

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Tax
gl: Imposto
