Stripe Gateway (1.0.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
