Stripe Gateway (1.0.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Active
ur: فعال

en: Details
ur: تفصیلات
