Stripe Gateway (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Active
sk: Aktívny

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Start date
sk: Dátum od

en: Tax
sk: Daň

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Payment type
sk: Typ platby
