Stripe Gateway (1.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Save
ro: Salvare

en: Active
ro: Activ

en: Details
ro: Detalii

en: Inactive
ro: inactiv

en: Start date
ro: Data de început

en: Tax
ro: Taxă

en: Payment type
ro: Tip de plată
