Stripe Gateway (1.0.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: Active
cs: Aktivní

en: Details
cs: Detaily

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Tax
cs: Daň

en: Payment success
cs: Platba proběhla úspěšně
