Stripe Gateway (1.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Save
lt: Saugoti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Details
lt: Išsamiai

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Tax
lt: Mokesčiai
