Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Save
ast: Guardar

en: Active
ast: Activu

en: Details
ast: Detalles
