Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: Active
cy: Gweithredol

en: Details
cy: Manylion
