Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Save
eu: Gorde

en: Active
eu: Aktiboa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Start date
eu: Hasiera data
