Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Save
he: שמירה

en: Active
he: פעיל

en: Details
he: פרטים

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Tax
he: מסים
