Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Save
is: Vista

en: Active
is: Virkt

en: Details
is: Nánar

en: Start date
is: Hefst þann:
