Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Start date
nl: Begindatum

en: Tax
nl: BTW

en: Purchases
nl: Aankopen

en: Billing
nl: Facturatie

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: The subscription has been updated.
nl: De inschrijving is bijgewerkt.
