Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Save
pl: Zapisz

en: Active
pl: Aktywne

en: Details
pl: Szczegóły

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Tax
pl: Podatek

en: Payment type
pl: Typ płatności
