Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Save
pt: Guardar

en: Active
pt: Ativo

en: Details
pt: Detalhes

en: Start date
pt: Data de início
