Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Save
sl: Shrani

en: Active
sl: Aktiven

en: Details
sl: Podrobnosti
