Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Save
sv: Spara

en: Active
sv: Aktiv

en: Details
sv: Detaljer

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Start date
sv: Startdatum

en: Tax
sv: Skatt

en: Purchases
sv: Köp
