Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Save
vi: Lưu

en: Active
vi: Hoạt động

en: Details
vi: Chi tiết

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: Tax
vi: Thuế

en: Go Back
vi: Quay lại
