Stripe Gateway (1.1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Save
be: Захаваць

en: Active
be: Актыўна

en: Details
be: Падрабязна

en: Start date
be: Дата пачатку
