Stripe Gateway (1.1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Details
bn: বিস্তারিত
