Stripe Gateway (1.1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: Active
de: Aktiv

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Start date
de: Startdatum

en: Plan
de: Planung

en: Tax
de: Steuer

en: Purchases
de: Einkäufe

en: Billing
de: Abrechnung

en: Payment type
de: Zahlungsart

en: The subscription has been updated.
de: Ihr Abonnement wurde aktualisiert.

en: Change plan
de: Paket ändern

en: There was a problem sending your email notification to @email.
de: Es gab ein Problem beim Senden Ihrer E-Mail-Benachrichtigung an @email.
