Stripe Gateway (1.1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
