Stripe Gateway (1.1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Active
fil: Aktibo
