Stripe Gateway (1.1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Save
hu: Mentés

en: Active
hu: Aktív

en: Details
hu: Részletek

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Plan
hu: Terv

en: Tax
hu: Adó

en: Billing
hu: Számlázás

en: Payment type
hu: Fizetési típus
