Stripe Gateway (1.1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Active
oc: Actiu

en: Details
oc: Detalhs

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Start date
oc: Data de començament
