Stripe Gateway (1.1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Save
sq: Ruaj

en: Active
sq: Aktiv

en: Details
sq: Hollësi
