Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Active
ar: نشط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Start date
ar: تاريخ البداية.
