Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Save
bg: Запази

en: Active
bg: Активен

en: Details
bg: Детайли
