Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Details
bs: Detalji
