Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Save
fi: Tallenna

en: Active
fi: Voimassa

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Plan
fi: Suunnitelma

en: Tax
fi: Vero

en: Billing
fi: Laskutus

en: Payment type
fi: Maksutyyppi
