Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Save
it: Salva

en: Active
it: Attivo

en: Details
it: Dettagli

en: Inactive
it: Inattivo

en: Start date
it: Data iniziale

en: Plan
it: Piano

en: Tax
it: Imposta

en: Purchases
it: Acquisti
