Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Active
kk: Белсенді

en: Details
kk: Мәліметтер
