Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Active
km: សកម្ម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
