Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر
