Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Save
nn: Lagre

en: Active
nn: Aktiv

en: Details
nn: Detaljar
