Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Save
ta: சேமி

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Details
ta: விவரங்கள்
