Stripe Gateway (1.1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Details
te: వివరాలు
