Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ
