Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Active
ka: აქტიური

en: Details
ka: დეტალები
